Telefon:532 708 79 40


E-Posta:info@bilya.net


Harita:Yerimizi Görün

manavgat avukat sitesi tasarımı

Manavgat Avukatlarına Web Sitesi

Manavgat ve çevresinde avukat ve hukuki danışmanlık hizmeti verin, kişilere özel web siteleri ve internet sitesi tasarımları yapıyoruz.

Avukatlar bizim için Özel

Avukatlar bizim için özel çünkü sadece Manavgat için değil tüm Türkiye için avukatlara özel web sitesi yapan bir projemiz daha var. İstanbuldan, Ankara'ya, İzmir'den Diyarbakır'a kadar onlarca ilimizde farklı avukatlara web siteleri yapıyoruz. İsterseniz tüm Türkiye'ye Avukat siteleri yaptığımız web siteyi de inceleyebilirsiniz:

http://www.avukatsitesi.com


Manavgat web tasarım sistemi, Manavgat avukatlarına özel olarak geliştirilen avukatsitesi.com ile aynı altyapıyı kullanır. Bu nedenle Manavgat Avukatları sadece Manavgat'a özel değil, tüm Türkiye'ye hizmet veren büyük bir portaldan avukatsitesi.com'dan rahatça faydalanabilir.

Avukatlara özel yayınlar, çalışma alanları, ziyaretçi defteri, soru cevap gibi onlarca modülden istediklerinizi sitenize rahatça ekleyebilir; dilediğiniz şablonu seçerek hemen av.tr uzantılı alan adında yasal bir siteye Manavgat avukatı olarak sahip olabilirsiniz.

Manavgat avukatlarına yapılan özel indirimden yararlanmak için avukatsitesi.com ile iletişime geçerken Manavgat'tan aradığınızı mutlaka belirtiniz.

Avukat olarak neden bir web sitesi yaptırmalıyım?

Avukat olarak diğer sektörlere göre çok daha özel bir durumunuz var gittikçe artan bilişim teknolojisi kullanımını yakalamak avantajı dışında, avukatlara özel uzantı olan av.tr uzantısını alım prosedürüne göre, sizinle aynı isimdeki bir avukat adınız.av.tr adresini alabilir size kötü bir başka adresi kalabilir. Bu nedenle acele edin, hem web sitesi ve internet kimliğinizden hemen yararlanmaya başlayın, hem de geç kalmadan alan adınızı kişiselleştirin.

Manavgat avukatlarının bu bilinci kazanması için, Manavgat Web Tasarım sistemi ve yetkili firma Bilya.net olarak aavukatlarımıza ücretsiz rehberlik hizmeti de veriyoruz. Sorularınız ve önerileriniz için hemen bizi arayabilir: 742 67 72 veya e-posta gönderebilirsiniz: info@bilya.net