Telefon:532 708 79 40


E-Posta:info@bilya.net


Harita:Yerimizi Görün

Manavgat Bilgisayar Sarf Malzeme ve İnternet Cafe Web Siteleri

Manavgat bilgisayar sarf malzeme ve internet cafe web siteleri
Manavgat'ta bilişim sektöründe yer alan her türlü esnaf için detaylı olrak hazırlanmış, firmasını internet ortamında da güçlendirecek v tanıtacak web siteleri yapıyoruz.

Ziyaretçi defterinden ürün detaylarına, mesajlaşmadan resim galerilerine kadar, işletmenizi Manavgat'a tam olarak tanıtmanın en kolay ve ekonomik yolu Manavgat Web Tasarım Sisteminde web sitesi açmak.

Sitenizin anında tanınıp, ziyaretçilere açılmaıs için Manavgat Web Tasarım - E-Manavgat iş birliği ile reklam kampanyası oluştura da bilir, böylece sektörünüzdeki rakiplerin önüne geçebilirsiniz...

Bilgisayar Sarf Malzeme satan, bilgisayar tamiri, format gibi işler yapan bilişim sektörü esnaflarımız ile, internet cafe, playstation gibi işletmelere özel web sitesi şablon örnekerimizi hazırlıyoruz.
Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz:

Bilya.net Web Tasarım Yazılım 0242 742 67 72

Çözüm Ortaklığı


İnternet sitesi isteyen müşterileniz mi var? Size çözüm ortaklığı sunuyoruz. Müşteriyi bize yönlendirin, HTML, CSS, PHP, ASP ile uğraşmadan komisyonunuzu alın. Bizde size donanım ve bakım gibi ihtiyaçlar ile gelen müşterilerimizi yönlendirelim. Daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz...