Telefon:532 708 79 40


E-Posta:info@bilya.net


Harita:Yerimizi Görün

Manavgatın Ayakkabı Çantacılarına özel web sitesi yapıyoruz

manavgat ayakkabı çantacı web sitesi
Manavgat Ayakkabı ve çantacılarına özel web sitesi yapıyoruz. Ayakkabı çanta gibi ürünleri rahatça sergileyebileceği, kullanıcıların yorumlar yapabileceği web sitelerini Manavgat Ayakkabıcıları ve manavgat çantacılarının rahatça web sayfalarında sunabilecekler.

Turizm sektöründe iş yapan Manavgat, Side gibi bölgelerde ayakkabı ve çanta satan esnaf ve firmaların yerli ve yabancı müşterileri ile kolayca iletişim kurabileceği ve ticaret yapabileceği siteler yapıyoruz. Manavgat web tasarımın ürün modülünün rahatça uyacağı ayakkabı ve çanta sektörü ile bölgemize gelen turistlere internet üzerinde seçeneklerinizi sunabilir. Onlara ve geldikleri ülkedeki dostlarına web sitenizden farklı ayakkabı modellerini detaylı fotoğraflar ile sunabilirsiniz.

Yine internet ortamında bir kimlik sahibi olarak, müşterilerinizin yeni yılını, özel günlerini e-postalar ile kutlayabilir. özel e-posta adresleriniz ile daha kurumsal bir yapıya sahip olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Ürün modülü dışında ziyaretçi defteri, soru cevap gibi modüllerle web sitenizi çok daha interaktif ve güçlü kılabilirsiniz...